Eşiyle birlikte Bodrum’a taşındı! ‘Kendi yağında kavrulan insanlarız’

Yunus Günçe, 2018 yılında dünyaevine girdiği tiyatro oyuncusu Işık Selin Günçe ile önceki gün Bodrum’da görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşan ikili, Bitez’de bir mekanın işletmeciliğini aldıklarını söyledi.

Günçe, “Bodrum’da ‘Butik Ünlü’ isimli bir gösteri yapıyordum, gösteri sonrası arkadaşlar geldi ve bir yer var ilgilenmenizi istiyoruz dediler, biraz da kandırıldık” dedi.

“HER YAŞTAN İNSANIN EĞLENEBİLECEĞİ BİR YER”

Gazetecilerin, “Ne gibi etkinlikler gerçekleştireceksiniz?” sorusuna çift; “Bütün sanat etkinliklerini yapacağız; tiyatro, stand-up, konserler… Sabahları kahvaltı oluyor, sadece yaz sezonu için değil yılın 12 ayı etkinlikler düzenleyeceğimiz, her yaştan insanın gelebileceği ve eğlenebileceği bir yer burası” diyerek cevap verdi.

“Korkularınız var mı?” sorusuna Işık Selin Günçe, “Biz şimdiye kadar hep sahneye çıkıyorduk şimdi sahneye çıkartmaya çalışıyoruz, yaklaşık 8-9 ay önce Bodrum’a yerleştik. Amacımız daha dingin bir hayat yaşamaktı ama bir anda böyle bir işin içinde bulduk kendimizi, ilk tecrübemiz olacak. İyi hazırlandık ve mutluyuz bu durumdan, sanatçıların beklentilerini ve ne istediklerini çok iyi biliyoruz mesleğimiz itibari ile” şeklinde yanıtladı.

“ÇOK SEVDİK BODRUM’U, DENEMEK İSTEDİK”

Bodrum’a yerleşmeleriyle ilgili de konuşan Yunus Günçe, şu ifadeleri kullandı:

Çok sevdik Bodrum’u, denemek istedik. Geldikten sonra üçüncü gün kendi kendimize ‘Biz artık dönemeyiz’ dedik, en çok da köpeğimiz mutlu, doğası gereği bahçede yaşıyor. Benim İstanbul’da vücudumda sıkıntı ve stresten yaralar çıkmıştı. Bodrum’da geçti, özel bir şey de yapmadım ama vücudum kendini iyileştirdi. Biz zaten karı koca kolay mutlu olan insanlarız. ‘Karı-Koca İşleri’ diye bir oyunumuz var, ben yazdım, onunla geçiniyoruz. ‘Butik Ünlü’ diye stand-up yapıyorum, yazlık mekanlarda DJ’lik yapacağım; yani demem o ki kendi yağında kavrulan insanlarız. Kendilerine ait bir dünyada yaşayan ve orada mutlu olmak isteyen bir aileyiz. Kimse bize karışmazsa biz de kimseye karışmıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x