Ağlamak için 69 bin TL! Şebnem Tacigut sosyal medyanın gündeminde

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra kurumsal şirketlerin finans bölümlerinde uzun yıllar çalışan Şebnem Tacigut, Instagram’daki hesabında kendisini ‘kuantum eğitmeni’ olarak tanıtıyor. Tacigut, lüks otellerde para karşılığı toplantılar düzenleyerek hiçbir bilimsel karşılığı olmayan bu uygulama ile sözde insanları korkularından kurtarıyor, ‘içsel keşif yolculuğu’na çıkarıyor, bilinçaltını anlamalarına yardımcı oluyor.

KORKU PROTOKOLÜ

Psikoloji eğitimi bulunmayan Tacigut, kim olduğu belli olmayan hocalardan ‘enerji şifacılığı’ eğitimi aldığını söylüyor. Son olarak Şanlıurfa’daki Göbeklitepe’ye düzenlediği turla ‘Sirius Bağlantısı ile 21 Katlı Gizli Boyut Kapısı Açma’, ‘Işık Dili ile Üst Versiyon Yüklemesi’ ve ‘Korku Protokolü Bozma’ gibi eğitimler verdiği ve katılımcıları bol bol ağlattı. Üç günlük tur için de kişi başı 69 bin lira aldı.

69 bin liralık tur ücretinin içinde Göbeklitepe’ye ziyaret de var. Tacigut, Göbeklitepe’nin uzaylıların havaalanı olduğunu iddia ediyor.

Tura katılanlar bir örnek kıyafet giyip birbirlerine sarılarak dakikalarca sallanıyor. Bu sırada Tacigut kitleyi içsel yolculuğa çıkarıyor.

Bu seansta da katılımcılar ağaçlara ellerini sürerek ‘enerji’ depoluyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x